«Адамды мамандық емес, адам мамандық таңдайды»

2023 жылғы 17 сәуірде кәсіптік бағдар беру жұмысын жүргізу шеңберінде «У М. Ахмедсафин атындағы Совет орта мектебі» КММ 9 сынып оқушылары Есіл ауданы Жалел Қизатов атындағы жоғары ауыл шаруашылығы колледжіне экскурсиямен барды.

18 Сәуірде 10, 11 сынып оқушылары Аққайың ауданының аграрлық колледжінде өткен «Ашық есік күні» іс-шарасына қатысты.

Қызықты экскурсиялар барысында оқушылар материалдық-техникалық базамен, оқу шарттарымен танысты, колледждердің қызметі туралы, осы кәсіптік оқу орындарына түсу ережелері мен тәртібі туралы қосымша ақпарат алды.

Кәсіптік бағдарлау іс-шараларын өткізу студенттерге жоғары сынып оқушысының жеке басын кәсіби түрде анықтау үшін қажетті дұрыс таңдау жасауға көмектеседі.

Қосымша ақпарат көздері